.
شنبه 28 مرداد 1396.
امروز
السبت 27 ذو القعدة 1438.
مطابق با
Aug 19 2017.
و میلادی

خودکشی در شهر قدس


خودکشی در شهرقدس

خودکشی

هر کسی معمولا در زندگی خود چندین بار این واژه را در محیط  اطراف خود می شنود و معمولا با کمی دلسوزی اما بی تفاوت از کنار آن به راحتی می گذرد.

اما شاید ندانید که بر طبق گفته های تعدادی از مسئولان شهر قدس،این شهر درسالهای اخیر در رده  بالاترین شهرهای کشور(جزء 5 شهرنخست ) از لحاظ خودکشی قرار گرفته است و این نکته بسیار قابل تامل و وحشتناکی می باشد که نباید به راحتی از کنار آن گذشت.

باید بدانید که بیشتر خودکشی ها در سنین 15 الی 25 سالگی اتفاق می افتد.

سنینی که جوانی و هیجان نام دارد. این محدوده سنی اوج رسیدن به مراحل رشد فکری و جسمی است بنابراین یک جوان در این سن خواستار رشد و پیشرفت در همه زمینه  ها می باشد و احتیاج زیادی به دیده شدن و توجه خاص  دارد.

در این سن به دلیل تکمیل رشد جسمانی ، غریزه همسر یابی قوی تر شده و سعی در رابطه با جنس مخالف بسیار بیشتر می شود.

شکست در هر کدام از این موارد باعث ایجاد افسردگی شدید و اتخاذ تصمیمات عجولانه در جوانان می شود.یکی از این تصمیمات عجولانه خودکشی است.

آگاهی داشتن خانواده ها از نحوه برخورد در چنین شرایطی بسیار مفید خواهد بود که متاسفانه این آگاهی در خانواده های ایرانی و بخصوص  شهر قدسی به دلیل بافت پیچیده و اقتصادی خانواده های  منطقه  در حد بسیار پایینی می باشد.

گاهی گفتن یک جمله دلسوزانه اما ناآگاهانه و یا یک لبخند، هنگامی که جوان در حال فریاد زدن " من خودمو می کشم " است می تواند این حرف را به عمل رسانده و منجر به خودکشی شخص شود.

لذا بخش اجتماعی بازتاب قدس با توجه به تعداد بالای خودکشی در سال 95 و 96 در این شهر تصمیم به آگاه سازی خانواده های قدسی در این بخش گرفته است.

خواهشمندیم مطالب این بخش را به دیگران هم انتقال داده و در این راستا با ما همکاری نمایید ، باشد که هرگز در این شهر شاهد داغدار شدن هیچ خانواده ای نباشیم.

پیشرفت وعده های نماینده محترم شهرستان

پیشرفت پروژه های شهر

دانلود طرح تفصیلی شهرقدس...###...هشدار برای مسئولان شهرقدس...###...نشست نمایندگان گروه مردمی بازتاب قدس (حامیان الحاق) با دادستان محترم شهرقدس...###...بچه های قلعه ، فقط ادعا ( سفرنامه یک بچه قلعه به شهریار)...###...یادداشت حجت الاسلام شیخ عباس مولایی پیرامون المان پیشنهادی میدان آزادی(سرقنات)...###...مقایسه اعضای شورای اسلامی شهرقدس در دوره های چهارم و پنجم...###...جنایتی که 30 سال پیش در قلعه حسن خان اتفاق افتاد و قاتل آن امروز اعدام شد...###...فاضلاب کثیف شهر و سخنی با نماینده مردم شهرقدس...###...قلعه حسن خانه ، انگار نه انگار......###...افتتاح بزرگترین آمفی تئاتر غرب استان تهران در شهرقدس...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 13...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شوراها 12...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر11...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا10...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 9...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 8...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 7...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها6 ...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 5...###...چی رو از کجا بخریم؟ (بازارهای تهران)

درصد جوابگویی ادارات شهر به گروه مطالبات مردمی بازتاب قدس

آمار بازدیدسایت

318498
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
1570
1564
13754
38247
318498

آی‌پی شما: 54.162.111.247

همراهان هم اکنون بازتاب

ما 78 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال بازتاب قدس