.
شنبه 28 مرداد 1396.
امروز
السبت 27 ذو القعدة 1438.
مطابق با
Aug 19 2017.
و میلادی

مشکلات دوره جوانی


مشکلات جوانیبسیاری از خانواده ها فکر می کنند که رفتارهای جوانان آنها و یا اطرافیان، مربوط به این دوره می باشد و گذشتگان شاهد چنین رفتارهایی نبوده اند و شاید این سخن سقراط برای بسیاری از آنها عجیب به نظر برسد

سقراط، فیلسوف یونانی قرن ها پیش چنین گفت: «جوانان ما عاشق تجملات و قدرت هستند. آنها به بزرگ ترها احترام نمی گذارند و ترجیح می دهند به جای ورزش كردن با هم حرف بزنند. آنها برای بزرگ ترها از جا بلند نمی شوند، قبل از دیگران شروع به حرف زدن می كنند، با دهان باز غذا می خورند و به آموزگاران خود بی احترامی می كنند»

پس مشاهده می کنید که مشکلات دوره جوانی از دیرباز وجود داشته و شاید ادامه خواهد داشت اما بزرگترها با رفتار معقولانه و هوشمندانه خود می توانند کمک زیادی به آنها بنمایند.

برای این منظور گروه اجتماعی بازتاب قدس مشکلات دوره جوانی را به چند دسته تقسیم نموده است:

1-ضعف در ارتباط با خانواده بخصوص والدین

2- عدم تصمیم گیری عاقلانه و ضعف در تصمیم گیری ها

3-ضعف در مدیریت زمان

4-دوست یابی خارج از عقل بخصوص در مورد جنس مخالف

5- تصمیمات عجولانه بخصوص در مورد ازدواج و شغل آینده

حال سئوال اینجاست که خانواده ها چه مقدار برای رفع این مشکلات تلاش آگاهانه می نمایند و چه مقدار آگاهی و دانش کسب می نمایند.

عدم رفع هر کدام از مشکلات یادشده در بالا و هدایت ناصحیح در هر کدام از این موارد می تواند منجر به یک فاجعه در آینده جوانان ما بشود.

در مقالات آینده در همین بخش سعی می نماییم که بهترین راهکارها را در این موارد ارائه دهیم

پیشرفت وعده های نماینده محترم شهرستان

پیشرفت پروژه های شهر

دانلود طرح تفصیلی شهرقدس...###...هشدار برای مسئولان شهرقدس...###...نشست نمایندگان گروه مردمی بازتاب قدس (حامیان الحاق) با دادستان محترم شهرقدس...###...بچه های قلعه ، فقط ادعا ( سفرنامه یک بچه قلعه به شهریار)...###...یادداشت حجت الاسلام شیخ عباس مولایی پیرامون المان پیشنهادی میدان آزادی(سرقنات)...###...مقایسه اعضای شورای اسلامی شهرقدس در دوره های چهارم و پنجم...###...جنایتی که 30 سال پیش در قلعه حسن خان اتفاق افتاد و قاتل آن امروز اعدام شد...###...فاضلاب کثیف شهر و سخنی با نماینده مردم شهرقدس...###...قلعه حسن خانه ، انگار نه انگار......###...افتتاح بزرگترین آمفی تئاتر غرب استان تهران در شهرقدس...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 13...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شوراها 12...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر11...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا10...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 9...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 8...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 7...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها6 ...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 5...###...چی رو از کجا بخریم؟ (بازارهای تهران)

درصد جوابگویی ادارات شهر به گروه مطالبات مردمی بازتاب قدس

آمار بازدیدسایت

318507
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
1579
1564
13763
38256
318507

آی‌پی شما: 54.162.111.247

همراهان هم اکنون بازتاب

ما 84 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال بازتاب قدس