.
پنجشنبه 29 تير 1396.
امروز
الخميس 26 شوال 1438.
مطابق با
Jul 20 2017.
و میلادی

قلعه حسن خانه ، انگار نه انگار...


پل ورودی شهر قدسدیروز داشتم از سمت تهران (بزرگراه فتح) وارد شهرقدس می شدم.

ناگهان در لاین کناری بزرگراه و در مدخل تولیدگران چشممان به یک ترافیک سنگین روشن شد.

من که کلافه شده بودم گفتم : بیا این هم شانس ما.دوست عزیزم گفت: بنده خدا مردم هر روز تو این ترافیک گیر می کنن و اگه میخوای ازش در بری باید تا نفت پارس بری و از زیر گذر اونجا وارد شهر بشی.

یاد انتخابات گذشته مجلس افتادم و حمله هایی که به نماینده پیشین شد که پل ورودی ....بیمارستان ... و کسانی که منفعت آنها در این موضوع بود به آهستگی لبخند میزدند و سر تکان می دادند.

اما الان که در حال گذشتن از مرز یکسال از انتخابات می باشیم هنوز پل ورودی شهر در سکوت به سر می رود و انگار نه انگار.

بیمارستان ، خود به حال بیماری که در کما فرو رفته و دیگر از او قطع امید شده در کناری با چشمان بسته افتاده و کسی به او توجه نمی کند و انگار نه انگار.

تمام توجه ها به انتخابات معطوف شده و در سرقنات(میدان آزادی) بازار دست فروشهای ... که بیشتر در حال فروش اجناس دزدی هستند ، درست در جلوی مرکز پلیس راه افتاده و انگار نه انگار.

در همین حال و هوا و تفکرات بودیم که از اتومبیل کناری یکی از دوستان که یکی از عزیزانش در انتخابات شورا شرکت کرده مانند صاعقه از خودروی خودشان خارج و وارد خودروی ما شد و بدون مکث و پس از سلام و علیک گفت:

توی انتخابات مارو فراموش نکنید.راستی چندتا شعار انتخاباتی خوب سراغ دارید؟!

گفتم بابا شعار که زیاده،هر چی دلت خواست بگو مثلا بیمارستان رو 160 تخت خوابه اعلام کردن، تو 500 تا تخت بهش اضافه کن،بالاخره 160 تا برای شهر کافی نیست.

پل ورودی که آماده نشده ، تو بیا زیر گذر میدون قدسو علم کن.فردا که کسی نمی پرسه وعده هات چی شد!

کی به کیه ،قلعه حسن خانه ، بعدشم انگار نه انگار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیشرفت وعده های نماینده محترم شهرستان

پیشرفت پروژه های شهر

بچه های قلعه ، فقط ادعا ( سفرنامه یک بچه قلعه به شهریار)...###...یادداشت حجت الاسلام شیخ عباس مولایی پیرامون المان پیشنهادی میدان آزادی(سرقنات)...###...مقایسه اعضای شورای اسلامی شهرقدس در دوره های چهارم و پنجم...###...جنایتی که 30 سال پیش در قلعه حسن خان اتفاق افتاد و قاتل آن امروز اعدام شد...###...فاضلاب کثیف شهر و سخنی با نماینده مردم شهرقدس...###...قلعه حسن خانه ، انگار نه انگار......###...افتتاح بزرگترین آمفی تئاتر غرب استان تهران در شهرقدس...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 13...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شوراها 12...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر11...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا10...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 9...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 8...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 7...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها6 ...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 5...###...چی رو از کجا بخریم؟ (بازارهای تهران)...###...از سیزده بدر تا شورای شهرقدس...(یک چشم انداز روشن)...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا4...###...بحث های همشهریان در وظایف شورا3

درصد جوابگویی ادارات شهر به گروه مطالبات مردمی بازتاب قدس

آمار بازدیدسایت

259830
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
1152
1406
7420
27961
259830

آی‌پی شما: 54.156.92.140

همراهان هم اکنون بازتاب

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال بازتاب قدس