.
شنبه 28 مرداد 1396.
امروز
السبت 27 ذو القعدة 1438.
مطابق با
Aug 19 2017.
و میلادی

انتخابات شورای شهرقدس 96


شورای شهر قدس 96بدون شک مديريت شهري زماني مي تواند عملكرد مناسبي داشته باشد كه در چهارچوب سياست هاي شهري صحيح و برنامه ريزي شده حركت كند در واقع يكي از ويژگي هاي سياست شهري خوب، مشاركتي بودن آن است يعني جايگاهي كه گروههاي مختلف شهروندان در تدوين، اجراء و ارزيابي آن نقش داشته باشند و در ايران تنها نهاد محلي مشاركتي كه توان تأثير بر سياست گذاري شهري را دارد شوراي شهر است.

در شهر قدس با توجه به تنوع پیچیده بافت شهری خود نیاز به نماینده های اقشار مردم در مدیریت شهری به شدت احساس می شود اما چنانچه شهروندان  نتوانند با دوری از قوم گرایی و انحصاری نمودن انتخابات ، نماینده های متخصص و خبره ای را برگزینند عملکرد شورا معکوس شده و صدمات غیرقابل جبرانی را بر پیکره شهر وارد خواهد نمود.

گروه مردمی بازتاب قدس تصمیم گرفته تا با تمام قدرت و به دور از هرگونه شخص گرایی و یا قوم گرایی برای تسهیل در انتخاب مناسب کاندیداهای شورا این بخش را راه اندازی نماید.

در تالار گفتمان(تلگرام) هر شب و طبق اعلام قبلی ،یک موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت.(لینک دسترسی به تالار)

در سایت نیز این بخش برای معرفی کاندیداها و اطلاع از پیشینه عملکردی،توانمندی ها  و اهداف بلند مدت این عزیزان راه اندازی شده.

پیشرفت وعده های نماینده محترم شهرستان

پیشرفت پروژه های شهر

دانلود طرح تفصیلی شهرقدس...###...هشدار برای مسئولان شهرقدس...###...نشست نمایندگان گروه مردمی بازتاب قدس (حامیان الحاق) با دادستان محترم شهرقدس...###...بچه های قلعه ، فقط ادعا ( سفرنامه یک بچه قلعه به شهریار)...###...یادداشت حجت الاسلام شیخ عباس مولایی پیرامون المان پیشنهادی میدان آزادی(سرقنات)...###...مقایسه اعضای شورای اسلامی شهرقدس در دوره های چهارم و پنجم...###...جنایتی که 30 سال پیش در قلعه حسن خان اتفاق افتاد و قاتل آن امروز اعدام شد...###...فاضلاب کثیف شهر و سخنی با نماینده مردم شهرقدس...###...قلعه حسن خانه ، انگار نه انگار......###...افتتاح بزرگترین آمفی تئاتر غرب استان تهران در شهرقدس...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 13...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شوراها 12...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر11...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا10...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 9...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 8...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 7...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها6 ...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 5...###...چی رو از کجا بخریم؟ (بازارهای تهران)

درصد جوابگویی ادارات شهر به گروه مطالبات مردمی بازتاب قدس

آمار بازدیدسایت

318467
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
1539
1564
13723
38216
318467

آی‌پی شما: 54.162.111.247

همراهان هم اکنون بازتاب

ما 56 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال بازتاب قدس