.
پنجشنبه 29 تير 1396.
امروز
الخميس 26 شوال 1438.
مطابق با
Jul 20 2017.
و میلادی

سال شلوغی برای شهر قدس با 208 نفر نامزد انتخابات شورا


عباس مولاییحجت الاسلام والمسلمین عباس مولایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: درب فرمانداری شهرستان قدس بسته شد و افرادی که در فرمانداری  حضور دارند ثبت نام خواهند کرد.

وی با بیان آمار نهایی ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان قدس گفت: ۲۰۸ نفر در نهایت برای نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام آمادگی کردند که از این تعداد ۱۴۲ نفرد مربوط به شورای اسلامی شهر قدس هستند.

رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان قدس اضافه کرد: ۶۶ نفر نیز برای کاندیداتوری انتخابات شورای اسلامی روستاهای زرنان بالا و پایین، دانش و هفت جوی ثبت نام کرده اند.

وی در مورد نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهر قدس گفت: کلیه  فعالیتهای تبلیغاتی کاندیداهای محترم انتخابات شورای اسلامی شهر در حال رصد می باشد و در فرصت مناسب ، پس از ارزیابی‌ها، طبق قوانین مربوطه  در تایید صلاحیت آنها لحاظ خواهد شد.

مولایی ادامه داد: پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود و ثبت نام نامزدهای عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراها از ۳۰ اسفند آغاز شده و تا ساعت ۲۴ یکشنبه ششم فروردین ادامه داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیشرفت وعده های نماینده محترم شهرستان

پیشرفت پروژه های شهر

بچه های قلعه ، فقط ادعا ( سفرنامه یک بچه قلعه به شهریار)...###...یادداشت حجت الاسلام شیخ عباس مولایی پیرامون المان پیشنهادی میدان آزادی(سرقنات)...###...مقایسه اعضای شورای اسلامی شهرقدس در دوره های چهارم و پنجم...###...جنایتی که 30 سال پیش در قلعه حسن خان اتفاق افتاد و قاتل آن امروز اعدام شد...###...فاضلاب کثیف شهر و سخنی با نماینده مردم شهرقدس...###...قلعه حسن خانه ، انگار نه انگار......###...افتتاح بزرگترین آمفی تئاتر غرب استان تهران در شهرقدس...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 13...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شوراها 12...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر11...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا10...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 9...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 8...###...وظایف واختیارات شوراهای شهر 7...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها6 ...###...گفتگوی همشهریان قدسی در وظایف شوراها 5...###...چی رو از کجا بخریم؟ (بازارهای تهران)...###...از سیزده بدر تا شورای شهرقدس...(یک چشم انداز روشن)...###...گفتگوی همشهریان در وظایف شورا4...###...بحث های همشهریان در وظایف شورا3

درصد جوابگویی ادارات شهر به گروه مطالبات مردمی بازتاب قدس

آمار بازدیدسایت

259831
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
1153
1406
7421
27962
259831

آی‌پی شما: 54.156.92.140

همراهان هم اکنون بازتاب

ما 54 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال بازتاب قدس